مسجد پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله شهرک امام خمینی رحمه الله علیه فومن

برنامه های مسجد بعد از نماز مغرب و عشاء: شنبه ها پخش فیلم برای بزرگسالان؛ یک شنبه ها جلسه سیر مطالعاتی آثار شهید مطهری؛ دوشنبه ها کلاس آموزشی ترتیل قرآن؛ سه شنبه ها قرائت دعای توسل؛ چهارشنبه ها برگزاری حلقه صالحین؛ پنج شنبه ها برگزاری حلقه صالحین، قرائت سوره جمعه و دعای فرج؛ جمعه ها قرائت دعای فرج، پخش فیلم برای کودکان *** قرائت دعای پرفیض ندبه صبح های جمعه ساعت 7:30 *** بین نماز مغرب و عشاء شنبه ها تفسیر قرآن، دوشنبه ها آموزش احکام، چهارشنبه ها نهج البلاغه
مسجد پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله شهرک امام خمینی رحمه الله علیه فومن

پایگاه خبری فعال ترین مسجد شهرستان فومن (بر اساس پورتال ملی مساجد) به همت واحد فرهنگی

تبلیغات

اوقات شرعی


ریزگردها | روانشناسی
آموزش زبان | مسکن قزوین
کرمان | کوله پشتی
دریافت کد ذکر ایام هفته برای وبلاگ
دیگران از مسجد ما می گویند

قرارگاه فرهنگی سراج

آخرین نظرات
نویسندگان

روز دوم کاروان در کوفه و وادی السلام

پنجشنبه, ۹ بهمن ۱۳۹۳، ۱۱:۵۹ ب.ظ

کاروان زیارتی اعزامی از مسجد پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله به عتبات عالیات در روز دوم اقامت خود در نجف به زیارت قبور پیامبران و مراجع و علمای مدفون در قبرستان وادی السلام رفتند. گفتنی است در روایات است که ارواح مومنین در این قبرستان گرد هم می‌آیند و هر مومنی که از دنیا برود ملکی روحش را به اینجا می‌آورد و هر کس که در این قبرستان دفن شود عذاب قبر از او برداشته می‌شود. قبرستان وادی السلام بنا بر اعتقاد شیعیان محل رجعت پیامبران و امامان پس از ظهور حضرت حجت عجل الله تعال فرجه الشریف است.

کاروان کربلایی های مسجد همچنین امروز به به کوفه رفتند و قبور مسلم بن عقیل علیه السلام، مختار ثقفی، هانی ابن عروه و میثم تمار را زیارت کردند. تصاویر ارسالی از نجف اشرف را در اینجا مشاهده می کنید.

وب دایرکتوری