مسجد پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله شهرک امام خمینی رحمه الله علیه فومن

برنامه های مسجد بعد از نماز مغرب و عشاء: شنبه ها پخش فیلم برای بزرگسالان؛ یک شنبه ها جلسه سیر مطالعاتی آثار شهید مطهری؛ دوشنبه ها کلاس آموزشی ترتیل قرآن؛ سه شنبه ها قرائت دعای توسل؛ چهارشنبه ها برگزاری حلقه صالحین؛ پنج شنبه ها برگزاری حلقه صالحین، قرائت سوره جمعه و دعای فرج؛ جمعه ها قرائت دعای فرج، پخش فیلم برای کودکان *** قرائت دعای پرفیض ندبه صبح های جمعه ساعت 7:30 *** بین نماز مغرب و عشاء شنبه ها تفسیر قرآن، دوشنبه ها آموزش احکام، چهارشنبه ها نهج البلاغه
مسجد پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله شهرک امام خمینی رحمه الله علیه فومن

پایگاه خبری فعال ترین مسجد شهرستان فومن (بر اساس پورتال ملی مساجد) به همت واحد فرهنگی

تبلیغات

اوقات شرعی


ریزگردها | روانشناسی
آموزش زبان | مسکن قزوین
کرمان | کوله پشتی
دریافت کد ذکر ایام هفته برای وبلاگ
دیگران از مسجد ما می گویند

قرارگاه فرهنگی سراج

آخرین نظرات
نویسندگان

نشست روشنگری

سه شنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۳، ۰۲:۵۷ ب.ظ


نشست نهضت روشنگری با موضوع آسیب های ماهواره  یک شنبه 23 آذر در مسجد پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله برگزار شد. سخنران این مراسم که با حضور فرماندهان پایگاه های بسیج حوزه شهری شهید دستغیب فومن برگزار شد، جناب سرهنگ توشه فرماندهی محترم سپاه ناحیه فومن بودند. ایشان در ابتدا سه نوع جنگ را برشمردند:

جنگ سخت یا نظامی به منظور تصرف سرزمین (جنگ تحمیلی 8 ساله ایران و عراق)

جنگ نیمه سخت یا سیاسی اقتصادی به منظور در دست گرفتن مراکز قدرت (فتنه 88)

جنگ نرم یا فرهنگی به منظور تغییر باورها و فرهنگ مردم (ماهواره، شبکه های اجتماعی و ...)

در ادامه فرماندهی سپاه ناحیه فومن با مقایسه اینترنت و ماهواره بیان داشتند که ماهواره از آنجا که رسانه ای یک طرفه است و مخاطب تنها گیرنده هر آن چیزیست که مدیران شبکه های ماهواره ای پخش می کنند، پرهیز از آن را لازم دانستند. سرهنگ توشه راه حل مبارزه با ماهواره را کار سلبی و برخورد فیزیکی ندانسته افزودند راه برخورد با خطرات فرهنگی کار تربیتی است که باید توسط بسیج در قالب حلقات شجره طیبه صالحین صورت بگیرد. ایشان از خانواده ها خواستند فرزندانشان را به حضور در این حلقات تشویق کنند.

در ابتدای این مراسم آقای پور احمد (خسته دل) شاعر مردمی به قرائت قطعه ی شعری انقلابی پرداختند. همچنین کلیپی کوتاه پیرامون ماهواره، تاثیرات آن بر روی خانواده ها و تبیین فتنه های تفرقه افکنانه مذهبی در این رسانه مهاجم پخش شد.


 

وب دایرکتوری